تبلیغات

دستگاه پرس 30 تن
استند موتور قطار

اهمیت استند موتور و راهنمای خرید استند موتور

6 / 10
از 1 کاربر

استند موتور ابزار مهمی است که هر تعمیرکار باید در اختیار داشته باشد. این وسیله معمولاً برای تعمیر موتور سنگین بنزینی یا گازوئیلی استفاده می شود. استند معمولاً ساختاری به شکل ستون سرآزاد حمایت شده دارد که می تواند هر نوع موتور را در هوا نگاه دارد. این امر سبب می شود که تعمیرکار به محلی هایی از موتور که دسترسی به آن مشکل است، به راحتی دسترسی داشته باشد. استند های موتور برای تعمیر موتورهای بزرگ، خصوصاً اجزاء شکننده آن مثل سینی کارتر بسیار مناسب هستند. اگر موتور بر یک سطح صاف قرار داده شود این بخش ها شکسته می شوند.

 

معمولاً استند بر صفحه چرخ دار قرار دارد که بتوان آن را در کارگاه حرکت داد و موتور را به ایستگاه های مختلف تعمیر  برد. معمولاً استند با جراثقال موتور دست به دست همدیگر کار می کنند. این دو ابزار تعمیر خودرو برای نصب با درآوردن موتور بسیار مهم هستند. اخیراً استند مرکب شامل موتوردرآر و استند موتور نیز تولید شده است. در صورت استفاده از این استند در حقیقت دو دستگاه در یک دستگاه را در اختیار دارید که در نتیجه فضای کمتری در تعمیرگاه خودرو گرفته می شود. داشتن استند موتور به اهمیت داشتن دیگر تجهیزات تعمیر است. بهرحال خریدن استند به سادگی که فکر می کنید نمی باشد خصوصاً اگر نمی دانید که در این نوع ابزار به دنبال چه چیزی باشید.

 

خوشبختانه، امروزه می توانید استند موتور را از طریق اینترنت و شرکت های تامین ابزارهای مهندسی تعمیر خودرو خریداری نمایید. اما قبل از تصمیم گیری در مورد یک شرکت خاص، لازم است که اعتبار فروشنده را بررسی نمایید. شرکت سازنده باید برای مدت سالها در تولید و فروش استند موتور دست داشته باشد . اعتبار شرکت سازنده باید بر اساس ارائه خدمات به مشتریان ارزیابی شود.

 

ارسال نظر

عنوان نظر : *
نام شما : *
ایمیل :