تبلیغات

استند موتور قطار
دستگاه پرس 30 تن

درباره ما

10 / 10
از 2 کاربر

در سال 1374 شرکت نوتاش هماورد با هدف تولید قطعات و ابزارهای خاص و استراتژیک صنعتی شروع به کار کرد و در سال 1379 با تغییر سیاست گذاری درگروه مدیریتی، این شرکت به نـوژن تـاژ تغییر نام پیدا کرده و با اصلاح فرآیند تولید، کیفیّت و دوام محصولات خود را افزایش داد.

 

nojan taj

تجربه نشان داده که مؤثرترین راه توسعه، ایجاد بستر و امکان استفاده‌ي مطلوب از تکنولوژی موجود و حرکت به سوی تکنولوژی روز می باشد، شرکت نوژن تاژ با کسب تجربه در این راه و با  طراحی و تولید انواع ابزارها، با استفاده‌ي بهینه از امکانات موجود و ارتقاء ماشین آلات خود و بالا بردن دقت و توان بستر مناسب در استفاده از آنها را فراهم ساخته است.

ما توانسته ایم راه‌‌گشای انتخاب بهتر و استفاده ی مناسب‌تر از فناوری گذشته و اتصال آن به فناوری روز باشیم. در سالهای اخیر با انجام تغییرات و طراحی مجدّد و بهینه سازی در برخی از محصولات باعث تضمین کارکرد محصولات و دوام بسیار بالا شده ایم.

 

این شرکت علاوه بر طراحی و تولید انواع ابزار مخصوص برای انواع خودروهای تولید داخل و خارجی و نیز انواع مبدل ها و ابزارهای جانبی کلیه ماشین آلات صنعتی (تراش  و فرز) CNC و دستی  برای بازار داخل درجهت  تامین میز موتورگردان(استند موتور) برای خدمات پس از فروش شرکتـهای خودرو سـاز  نیز مبادرت به طراحی منحصربه فرد و ساخت و تولید انبوه این ابزار نمـوده است که تماما از نظر فنی و عملکرد مورد تأیید آنها قرار گرفته است.

شرکت نوژن تاژ  با اکثریت گروه های خودروسازی کشور( سایپا یدک، سایپا پیستون، ایران خودرو، ساپکو، کرمان خودرو ، ایساکو، همگام خودرو، زامیاد ، اسنا خودرو، آرین موتور ، رامک خودرو، رنا، زامیاد و ....) ودیگر شرکت های صنعتی کشور(شرکت پژوهش های صنعت نفت،کانی مس، واگن پارس، تاو، گواه، آموزش فنی و حرفه ای و....) همکاری دارد.

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر : *
نام شما : *
ایمیل :